Запрошуємо на відкритий семінар з ігрової залежності!

Ігрова залежність вже давно стала однією з найбільш небезпечних реалій сучасного світу. 

Поряд з хімічною залежністю, вона швидко викликає звикання та робить людину своїм рабом, який готовий на все заради азартної гри.

У той час, лудоманія є небезпечною хворобою, яка призводить до психічних розладів та соціальної деградації особистості.

Лихо завжди легше поппредити, аніж потім боротися з наслідками.

Запрошуємо вас відвідати відкритий безкоштовний семінар: «Лудоманія. Наслідки для учасників гри та  оточуючих».

Семінар призначений для осіб, які особисто зіштовхнулися з проблемою ігрової залежності, або ж якщо проблема прийшла до їхніх близьких.

Ментором на заході виступить практикуючий психолог, керівник київського філіалу Міжнародної Антинаркотичної асоціації, постійний експерт телепроекту “Говорить Україна” «Стосується кожного», «Один за всіх», керівник школи підготовки фахівців з хімічної залежності та соціальних працівників, бакалавр Харківського інституту УІПА за спеціальністю «практична психологія», фахівець зі стажем понад 12 років в галузі корекції залежності, понад 10 років – в сфері групової терапії та понад 3 роки – в сфері сімейної терапії;

супервізор та коуч — Лінник Олексій Сергійович.

На заході ви можете не тільки дізнатися про те, як уберегти себе та своїх близьких від азартної залежності, але й особисто поспілкуватися з фахівцями та задати їм власні питання, які вас турбують.

Семінар буде відбуватися 4 вересень з 11 ранку до 14 години, у готелі “Експрес” за адресою м.Київ. м. Університет,  бульвар Тараса Шевченка, 38/40, 4 поверх.

На лекції будуть розглянуті наступні питання:

1. Що є первинним: співзалежність чи залежність;

2. Приклади естафети маніпуляцій у родині;

3. Як розірвати круг співзалежності;

4. Розстановка кордонів, уникнення токсичних відносин;

5. Приклад з родиною ігромана.

Крім того, ви матимете можливість ознайомитися з презентацією спеціальних шкіл, програми ресоціалізації та таборів, створених для всебічного розвитку осіб, які одужують від хвороби ігрової залежності. 

Чекаємо на вас та будемо раді вам допомогти!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.