Запали світло

24 березня Із 1993 го року Всесвітня організація охорони здоров`я проголосила Всесвітнім днем ??Боротьба з туберкульозом. Ця проблема з давніх-давен и по сьогоднішній час становится загроза для людей з всьому світу, та найбільш потерпають країни з низьких рівнем життя. В Україні щороку реєструється около 30 000 Нових віпадків цього страшного захворювання. КОЖЕН шостий хворий помирає, хоча сегодня це захворювання Цілком віліковне. Ситуація в Україні погіршується ще й тим, что туберкульоз є супутнім захворюванням при віл-інфекції та наркоманії. Ця грімуча суміш значний ускладнює лікування, почти НЕ залішаючі шансів для виживання. У цею день в городе Киеве волонтери «Центр Здорової Молоді» прийнять активну участь у флеш-МОБІ за ініціатівою МІЖНАРОДНОГО партнерства «Зупинимо туберкульоз» під назв «Запали світ навколо на підтрімку Боротьба з туберкульозом» ( «Light up the world for TB») Перша частина заходу відбулася біля Солом’янської районної державної адміністрації в м. Києві.

Бажаючі малі можлівість обстежітісь та проконсультуватісь у пересувній флюорографічній лабораторії. Автомобіль з сучасним обладнанням Вже працює по графіку у різніх районах Києва. После обстеження пацієнт отрімує довідку, та у разі необхідності, кваліфіковану консультацію лікаря-фтізіатра. Волонтери «Центр Здорової Молоді», разом з багатьма іншімі організаціямі, поборниками у війні з негативними явіщамі, такими як туберкульоз, наркоманія та віл-інфекція, Прийшли до постаменту відатній українській пісьменніці – Лесі УкраЇнкі, яка з молоду страждала на туберкульоз та погибли від цієї хвороби, де роздавалі інформаційні матеріали относительно соціально небезпечний хвороб. Коли зайшла сонце, пам’ятник славетній поетесі засвітівся червоного кольору, літераторі читали ее вірші, а у синє небо здійнялася хмаринка з червоних кульок.
За заради майбутнього людства, за заради майбутнього Нашої нації – об’єднаємо зусилля проти небезпечний хвороб нашого Суспільства!

Ні – туберкульозу!
Ні – наркоманії!
Ні – алкоголізму!
Ні – віл-інфекції!
Так – здоровому способу життя для нас та наших дітей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.