Водне хрещення і батьківський день на Антинаркотическом спортивно-терапевтичному таборі ??

Ось і стартував четвертий і передостанній день нашого спортивно-терапевтичного табору. В цей день, крім щоденних спортивних змагань (а в цей день команди з регіонів провели турніри з футболу, тенісу та кроссфіту), наших гостей і учасників табору чекало дві значущі події: водне хрещення і зустріч з рідними.

Водне хрещення: як це було

Хлопці та дівчата, які мали духовне одкровення прийняти водне хрещення, задовго почали готуватися до цього відповідального дня. Хрещенню передувала ранкова літургія і сповідь, яка для багатьох стала першою у їхнього життя. Після цього, учасники програми разом зі своїми керівниками та священиками пройшли до озера, де і відбулося довгоочікуване водне хрещення. Поринути у зцілюючу свячену водицю зважилися не тільки хлопці і представниці прекрасної статі, але навіть і їхні батьки. Не дивлячись на досить низьку температуру, ніхто не злякався переохолодження, так як всі знають, що в цей день просто не можливо захворіти. Після купання усі учасники практично однаково описують емоції, які пережили під час купання: усі описують неймовірну радість, прилив сил і, що цікаво-ніхто не вказав, що йому було холодно, хоча, як я вже згадувала, температура в цей день була доволі низькою. Зі щасливими посмішками на обличчях хлопці та дівчата повернулися в готель, де на барі їх вже чекав гарячий чай і кава.

Водне хрещення

Батьківський день

Усі ми пам’ятаємо ті самі батьківські дні, яких дехто з нас так боявся, а деякі чекали з нетерпінням. Ось і ми організували такий день нашим клієнтам. Батьки та родичі залежних, які наразі проходять курс лікування, приїхали не тільки з Києва, але й з інших регіонів нашої країни, а деякі навіть прилетіли з далекої Італії. Звичайно ж, основною метою цього візиту була зустріч зі своїми родичами, які проходять програму психо-соціальної реабілітації. Але, крім цього, родичів чекали і інші цікаві заходи. Гості були запрошені на семінар для співзалежних, який провів психотерапевт і фахівець з хімічної залежності з багаторічним досвідом. Після семінару батьки були запрошені на вікторину, яка була спрямована на перевірку їх знань, так і на отримання розрядки після інформаційно насиченого семінару.

Важко навіть передати ті почуття, які мимохідь виникали у серці кожного, хто ставав очевидцем чуттєвих та переповнених емоціями зустрічей учасників реабілітаційного процесу зі своїми рідними. Сльози радості: щирі і чисті, які лилися просто тому, що їхні діти і родичі живі, здорові і тверезі…їх не з чим не порівняти. Такі зустрічі надавали мотивацію не тільки учасникам процесу, але і самим співробітникам Організації, так, як в такі моменти розумієш, навіщо і кому взагалі потрібна та складна, а часом і зовсім непосильна робота, яку кожен день з повною самовіддачею здійснює кожен співробітник Центру Здорової Молоді.

Подарунки батькам від Центру Здорової Молоді

Своїм приїздом на табір батьки надали неоціненну честь усьому Центру Здорової Молоді і кожному її співробітнику зокрема, так як немає нічого приємнішого за щасливі обличчя людей, які повернули близьких людей. Навзнак подяки Організація теж приготувала кілька подарунків. Спочатку батьків і учасників табору чекала жива бесіда з представником студії «Квартал 95» Євгеном Кошовим. Більше години гість в інтерактивному режимі спілкувався з глядачами на важливі життєві теми. Ця зустріч надала мотивацію та впевненість у завтрашньому дні не тільки учасникам програми, але і їхнім батькам.

Другим подарунком став вечірній концерт, який був просто переповнений теплом, вдячністю і любов’ю. Не дивлячись на пізній час і зимову пору року, практично всі запрошені родичі залишилися, щоб подивитися вечірній концерт, який для них за підтримки Організації підготували їхні одужуючі від залежності рідні люди.

Урочистий вечір відкрив автор, актор і виконавець студії «Квартал 95» – Андрій Головань, який вже багато років є постійним учасником, гостем і другом Центру Здорової Молоді. Він виконав під гітару власні жартівливі пісні і сказав невелику мотиваційну промову до глядачів та організаторів заходу.

Зі щирим та зворушливим зверненням до своїх батьків виступили і співробітники самої Організації. Вони зі сцени подякували їм за те терпіння, любов і віру, завдяки яким вони живі, тверезі і щасливі вже багато років, за які у них з’явилися не тільки друзі, стабільна робота, а і власні родини,і діти. З червоними трояндами в руках і зі сльозами щастя на очах, вражені до глибини душі матері не мали слів-лише емоції, які переповнювали їх сповна. Також глядачам було запропоновано переглянути невеликий, але дуже важливий ролик, який коротко розповідає про головні здобутки та головні цілі діяльності Центру Здорової Молоді, а саме – створення сімей. Присутні в залі, вже з дітьми, а деякі-і не з одним, герої даного ролику знову згадали свою першу зустріч і знову закоханими, як ніби-то у перший раз, очима ніжно подивилися один на одного.

За старою доброю традицією, незабаром на сцені з’явилися вже добре усім знайомі «МАА’мки» (громадянське об’єднання батьків, чиї діти успішно пройшли програму реабілітації, і на даний момент живуть тверезим і щасливим життям). Вони урочисто вручили Президенту Організації іграшкову сову в знак своєї вдячності за все те, що вони в свій час зробили для них і їхніх дітей. Ноту подяки та гарного настрою продовжили співробітники Організації, і молоді люди, які лише проходять програму психо-соціальної реабілітації. Кожен виконавець зробив своїм батькам найкращий подарунок – адже що може бути краще, ніж рідна дитина, яка твереза і щаслива співає, танцює, або читає на сцені власні вірші. Тут навіть не важливо, наскільки артистично й талановито він це робить, адже кожна дитина всеодно завжди буде найкращою і найособливішою для своєї матері.

Наприкінці урочистого заходу на сцену вийшла справжня зірка – Сергій Анатолійович Сивоха. Старий добрий друг Центру Здорової Молоді привітав глядачів зі святом та закликав цінувати тих, хто поруч, тих, хто ніколи не покине тебе у біді, свою сім’ю: але не тільки батьківську, а й тих людей, які в силу обставин стали нам сім’єю. Тут кожен сидячий у залі подивився на сидячу поруч людину і безмовно, але неймовірно глибоко посміхнувся.

Вечір завершився виступом старого друга Організації, який за ці роки вже став не просто гостем, а практично співробітником Організації – Едуарда Ділі Приступи. Відразу ж після першої ноти зал просто вибухнув оваціями і вже скоро щосили співав разом з виконавцем. У залі запанувала неймовірна атмосфера тепла, радості і спокою, яка ще довго не покидала стіни не тільки актового залу, але й усього табору.

***

Непростий, але неймовірно насичений яскравими і позитивними емоціями день підійшов до кінця. Не дивлячись на це, ті теплі спогади, які він подарував, навічно залишаться у пам’яті кожного учасника і гостя, який відвідав 10й Антинаркотичний спортивно-терапевтичний табір, і обов’язково будуть надавати сили і віри у найскладніших і переломних життєвих ситуаціях. Адже, коли чітко бачиш свою мету – йти набагато простіше!

Відчувайте, любіть, живіть справжнім!

ТВЕРЕЗІСТЬ – ВИБІР СИЛЬНИХ!

#CZM#ХимическаяЗависимость#ЛечениеЗависимости#ЛечениеАлкоголизма #ЛечениеНаркомании#ЛечениеИгромании#Наркомания #Алкоголизм #Игромания#Реабилитация #rehabilitation#rehab #РеабилитацияНаркозависимых#РеабилитационныйЦентр#ГорячаяЛиния

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.