«Найважча робота у світі» або «Вибір, вартістю в життя»??

Давайте відверто: як часто ми любимо ставити іншим діагнози та вішати ярлики?! Особливо, коли це стосується чиїхось шкідливих звичок, неприємних ситуацій, та поразок. Як часто Ви засуджуєте чоловіка-алкоголіка, чи сусіда-наркомана, кажучи, що їх виправить тільки могила? Більш того, Вам скажуть – люди, у яких проблеми зі вживанням алкоголю чи наркотиків, і самі часто ставлять на собі хрест. Вони часто визнають себе залежними, але і свою залежність вони сприймають, як щось вже настільки своє, чого позбутися просто неможливо. Тим більше – яке воно: життя без вживання? Сіре, похмуре та нудне…Чи варто боротися за таке життя?!

Але ж Ви ніколи про це не дізнаєтесь, якщо не спробуєте. Правда, для цього Вам доведеться здійснити найважчу та найбезкомпроміснішу роботу в світі -роботу над собою! Однак, як зазначають всі, хто вже пройшли цей довгий шлях особистісних метаморфоз – справа варта заходів!

Але ж як зрозуміти, що Ви чи Ваша близька людина вже не просто вживаєте по святам, а почали змінювати усе своє життя: розпорядок дня, роботу, коло спілкування для того, щоб вживати алкоголю? Як вживання увійшло у центр Вашого життя, постало в пріоритеті, відкинувши геть усе інше? Як це- прокинутися одним прекрасним днем і зрозуміти, що вже не Ви, а алкоголь управляє Вами і Вашим життям? Вітаємо: Ви – залежні!

Найважча робота у світі

Ця новина, звичайно, не може радувати, але Ви самі можете все змінити! Лише погляньте на ці фотографії. Ці люди, усвідомивши свою залежність, самі прийняли вірне рішення. А вірне рішення не може призвести до хибного результату. Усі вони, нехай і з різних причин, але відмовилися від алкоголю. І все ж таки всіх їх об’єднувала одна кінцева мета-жага до життя! ?

Дивлячись на фото «до», тобто під час вживання, навіть не віриться, що цій людині можна ще допомогти. Навіть не будемо говорити про соціальну дезорієнтацію, емоційну нестабільність та духовну деградацію… Результат, так би мовити, на обличчя! Вже судячи пз фізичного стану, зовнішнього вигляду людини, стає зрозуміло, що в її житті є велика проблема, і їй необхідно раз і назавжди розпрощатися зі шкідливою звичкою, яка її в прямому розумінні цього слова вбиває.

 1. Цю дівчину в 14 років вигнали зі школи. Втративши шанс отримати знання, вона не схотіла іти далі, а просто пішла найкоротшим шляхом-почала пити. З часом, як наслідок, у її життя увійшла депресія. 15 років знадобилася цій дівчині, щоб подолати підступного ворога – залежність. На фотографії з правої сторони-та ж дівчина, але вже в тверезості. Її життя змінилося на краще – вона стала доктором, як і хотіла у дитинстві.
 2. Фотографії з лівої сторони зробив сам чоловік 17 місяців тому, знаходячись у лікарні. Подивившись на себе зі сторони-очевидним для нього стало одне – треба змінювати своє життя, і до того ж – негайно? На фотографії праворуч -результат кропіткої і важкої праці над собою
 3. Наступний герой (саме так хочеться назвати людей, подолавших залежність) кинув вживати алкоголь, коли його дочці виповнився один рік. Сьогодні він святкує п’ятиріччя своєї тверезості!
 4. Наступне фото просто вражає своєю реалістичністю. Ця, вмираюча у відділенні інтенсивної терапії жінка, на фотографії зліва, та усміхнена щаслива молода дівчина, на фотографії з правої сторони, в дійсності одна і та ж сама людина. Алкоголь мало не вбив її, але вона виявилася сильнішою. І різниця між цими фотографіями-лише 6 місяців! Тільки уявіть, як покращиться її життя через декілька років, якщо вона буде і далі йти шляхом тверезості!
 5. Цей чоловік лише за рік тверезого життя настільки змінив свій, як фізичний вигляд (він позбувся зайвих 12 кілограм), так і внутрішній світ. В його житті з’явилася нова цікава робота, він почав вперше насолоджуватися життям.
 6. Так-так! Це одна й та ж сама людина. Не вірите?! Тверезість, правильне харчування та спорт творять диво. А він, на всяк випадок, не такий вже й молодий!
 7. Рік тверезості – як Вам? Знайдіть хоча б одну спільну ознаку!
 8. Ця горе-акторка полюбляла випити віски на сцені, а до цього – ще пляшку вина. І так кожного дня! Це-результат лише одного року тверезого життя.
 9. Лише за 11 місяців тверезого життя цей хлопець не просто втратив 20 кілограм зайвої ваги, але й повністю змінив своє життя. Не знаю, як Вам, а мені парубок на другій фотографії подобається значно більше!
 10. Рік тверезості! Навіть і нічого додати…
 11. Ні, жінка на фотографії зліва не мати молодої дівчини на правій фотографії. Так виглядають 826 днів тверезого життя!
 12. Рік тому ця людина позбулася алкоголю та інших шкідливих звичок. Наші вітання!
 13. Кажуть, жіночий алкоголізм набагато тяжче лікувати. Скажу більше — наслідки вживання алкоголю у жінок набагато більше відображаються на їх зовнішності. Рік тверезості!
 14. А цим хлопцем пишається навіть його пес. Аж 10 років тверезого життя-неймовірні метаморфози…
 15. Пройшовши психо-соціальну програму реабілітації, ця жінка знову згадала, що таке радіти та насолоджуватися життям.
 16. Від невдахи-до мачо. 307 днів тверезості!
 17. Здобувши тверезе життя, ця дівчина стала настільки впевнена у собі, що вже ніхто ніколи не переконає її, що в неї щось може не вийти! І це — лише 100 днів без алкоголю.
 18. Як Ви вважаєте, чому чоловік на фотографії з правої сторони такий усміхнений! Та тому, що в нього купа вільного часу, який він може приділити близьким, своїм захопленням та мандрівкам. Воно просто зненацька з’явилася, коли він рік тому кинув пити.
 19. Між цими фотографіями — різниця лише 9 місяців. Але це були 9 місяців старанної роботи над собою. Тепер цей хлопець може дозволити собі насолоджуватися життям сповна.?
 20. Мінус 35 кілограмів ваги! ? Складається таке враження, що цей хлопець скинув не тільки зайвий жир, але і фізично позбувся всього непотрібного, що носив при собі багато років.
 21. Щоб зрозуміти, що життя прекрасне, і щоб полюбити саму себе, цієї дівчині знадобилося 7 років тяжкої роботи над собою. Тепер вона твереза і неймовірно насолоджується цим.
 22. За рік тверезого життя цей чоловік позбавився 15 кілограм зайвої ваги. Відмінна праця!
 23. Разом з тверезістю у життя цього хлопця увійшов спорт. Тепер час, який раніше він витрачав на вживання алкоголю, він проводить на тренуваннях з пауерліфтингу.??
 24. В один прекрасний день цей чоловік відмовився від алкоголю ,сів на дієту, та почав займатися спортом. 77 кілограм лише за 18 місяців! Аж не віриться, що таке взагалі можливо…
 25. Цей юнак святкує рік тверезості. І це лише початок!
 26. Знімок зліва залишився для цієї жінки лише болючою згадкою того, до чого її колись призвів алкоголь. Вже 4 роки вона насолоджується тверезим життя і ніколи не обертається назад. Тепер вона вже зовсім інша людина!
 27. Ця дівчина теж святкує 4х-річчя тверезого життя та каже, що відмова від алкоголю принесла в її життя неймовірну свободу та полегшення. Тепер вона не почуває себе, як у клітці, вона вільна від алкогольної залежності.
 28. Раніше наша наступна героїня випивала від однієї до чотирьох пляшок вина в день. Тепер, вже 9 місяців, вона п’є багато чистої води, та почуває себе на всі ?
 29. Ця жінка вперше в житті відчула, що значить бути здоровою та щасливою. 10 років тому вона кинула пити, та повністю змінила своє життя: пішла на роботу, розірвала шлюб, змінила місце проживання та відкрила власний бізнес. Окрім татуювань, на цих двох фотографіях немає більш нічого спільного.
 30. Тільки кинувши пити, цей чоловік зрозумів, що, окрім алкоголю, в житті є багато чого іншого цікавого. Він побудував собі успішну кар’єру, в нього зростає маленька дочка, то він вперше в житті почав ставити цілі та досягати їх!
 31. Вживання алкоголю ця жінка замінила на здоровий спосіб життя. Тепер вона – веган та прихильниця ранніх пробіжок на свіжому повітрі.

Ці історії — неймовірні вже тому, що вони розповідають про людей з небувалою силою волі! Ви думаєте, кожен алкоголік чи наркоман може легко в один прекрасний день назавжди розпрощатися зі вживання психоактивних речовин? Тоді Ви дуже помиляєтеся. Таких людей одиниці! Залежність — це страшна та підступна хвороба, від якої не можна так просто позабавиться. Вона змінює людину: її зовнішність, мислення та поведінку??

Щоб позбутися руйнівної звички людині доведеться повністю змінювати себе. Адже, без кординальних внутрішніх змін на одному бажанні «більше не вживати», нажаль, нічого не вийде. ??Як зазначають фахівці з хімічної залежності Центру Здорової Молоді, тільки повністю змінивши своє залежне мислення, яке формувалося впродовж багатьох років вживання, людина зможе назавжди розпрощатися з пагубною звичкою. І це дуже непросто!

Одужуючим від хвороби залежності доведеться тяжко працювати над собою, не тільки в період проходження програми психосоціальної реабілітації, але й протягом усього свого життя. Якщо Ви злякалися тяжкої праці — ще раз перегляньте ці фотографії.

Невже щасливе та повноцінне життя не варте того, щоб пройти цей довгий та непростий шлях змін…

Горяча лінія з питань алкоголізму, наркоманії і ігроманії:
+380443622829
+380503273757
https://shatiko.pp.ua/

ТВЕРЕЗІСТЬ – ВИБІР СИЛЬНИХ!

#CZM#ХимическаяЗависимость #ЛечениеЗависимости #ЛечениеАлкоголизма #ЛечениеНаркомании #ЛечениеИгромании #Наркомания #Алкоголизм #Игромания #Реабилитация #rehabilitation#rehab #РеабилитацияНаркозависимых #РеабилитационныйЦентр #ГорячаяЛиния

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.