Міжнародна Антинаркотична Асоціація діє !!!

Проблема зростання нарко та алкозалежних людей в Україні посилюється.

Останнім часом в нашій країні, серед різних вікових категорій і соціальних верств суспільства, стрімко зростає число нарко та алкозалежних людей.

На наркоринку з’являються десятки нових синтетичних наркотиків, які завдають серйозної шкоди психіці людини.

Усвідомлюючи “Міжнародна Антинаркотична Асоціація” постійно підвищує рівень підготовки, і кваліфікації своїх співробітників.

Международная Антинаркотическая Ассоциация в действии

зокрема 30.10.2015г. весь терапевтичний відділ “М.А.А. Київ” відвідали чотирьох годинний тренінг “Гештальт терапії” тренером якого стала Люберец ОКСАНА ВАСИЛІВНА, що входить в Європейську асоціацію Гештальт терапевтів, і є провідним тренером суспільства практикуючих терапевтів в Україні.

Тренінг проходив в активному ключі … і включав в себе кілька етапів, п оследнім з них була практика: в якій група розділилася на чотири команди, кожна з яких , після невеликої підготовки, представила свою концепцію терапії з залежними людьми.

Не дивлячись на те що члени команд представляли різні організації, такі як: ЛЖВ, СОЦ СЛУЖБИ, РЕАБІЛІТАЦІЙНІ ЦЕНТРИ, і Психологи ПРАЦЮЮТЬ з учасниками АТО, всі були дуже активні, і згуртовані. У підсумку дозволило виробити загальну концепцію роботи з залежними людьми.

Цей семінар, став хорошим стартом великий піврічний сесії, по закінченню якої, учасники істотно підвищать свої навички в області гештальт-терапії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.