Метамфетамін: епідемія нашого часу

Сьогодні хочу ознайомити Вас з ще одним небезпечним синтетичним наркотиком – таким, як метамфетамін. Він являє собою біла кристалічна речовина, яке вживають інтерназально, ін’єкційно, або методом викурювання. Дія наркотику може тривати від 6 до 8 годин, а іноді – навіть до 24 годин. Наркотик викликає ейфоричні відчуття щастя, задоволення, і викликає звикання з першого разу.

За оцінками Управління ООН з наркотиків і злочинності, обсяги виготовлення метамфетаміну складають 500 тон в рік. На сьогоднішній день метамфетамінова залежність набула характеру наркотичної епідемії, а сам наркотик є одним з найнебезпечніших у світі (його також називають “наркотиком диявола“).

Раніше метамфетамін називали первинтину (також відомий, як “гвинт”). Метамфетамін – відносно дешевий наркотик. Так, наприклад, метамфетамін кустарного виробництва в нашій країні можна купити всього за 70-150 грн за дозу. Можливо, саме тому число споживачів цього наркотику в Україні на сьогодні становить понад 26 мільйонів людей.

Не зважаючи на його дешевизну, його вплив на організм людини – в три рази сильніше кокаїну. Ейфорія настає майже відразу після вживання, але потім обов’язково приходить депресія, яка може тривати досить довго.

Метамфетамин: эпидемия нашего времени

Наслідки вживання метамфетаміну можуть бути досить трагічними. Крок за кроком він руйнує весь організм людини: спочатку – зуби, далі – серце і судини, потім – нервові клітини. Зрештою в мозку людини відбуваються незворотні деструктивні процеси, і людина стає психічно хворим, або ж просто вмирає.

Виготовлення метамфетаміну в наш час стало вже досить простим і доступним процесом. Як і інші наркотики, його виготовляють безпосередньо у власних оселях, або ж в гаражах. Не зважаючи на сумнівну якість таких у власноруч вироблених товарів, споживачі готові платити будь-які гроші за улюблені ласощі.

Метамфетамин: эпидемия нашего времени

Нещодавно на Дніпропетровщині працівники Управління протидії наркозлочинності та патрульної поліції викрили підпільну лабораторію з виготовлення психотропних речовин. Провівши санкціонований обшук, правоохоронці вилучили обладнання для виготовлення метамфетаміну.

Метамфетамин: эпидемия нашего времени

На місці злочину був затриманий 34-річний безробітний житель області, який влаштував виробництво безпосередньо у своєму гаражі. Фігурант вже не раз притягувався до кримінальної відповідальності у справах, пов’язаними з наркотичними речовинами. Також на виробничій базі було знайдено канабіс, прекурсори для виготовлення наркотику і 30 г готового метамфетаміну.

Метамфетамин: эпидемия нашего времени

Ця історія – просто ще одне підтвердження того, що швидкі гроші максимум можуть привести до швидких проблем. Тепер цьому бідоласі замість очікуваних яхт і хоромів світять ґрати та тюремні розваги. Кожен сам вибирає свій шлях.

Бажаємо Вам бути відповідальними та не шукати легких шляхів!

Метамфетамин: эпидемия нашего времени

ТВЕРЕЗІСТЬ – ВИБІР СИЛЬНИХ!

#CZM#ХимическаяЗависимость#ЛечениеЗависимости#ЛечениеАлкоголизма #ЛечениеНаркомании#ЛечениеИгромании#Наркомания #Алкоголизм #Игромания#Реабилитация #rehabilitation#rehab #РеабилитацияНаркозависимых#РеабилитационныйЦентр#ГорячаяЛиния

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.