Лікування наркоманії

Проблема наркоманії в даний час є серйозною проблемою суспільства, країни та й людства в цілому. Люди, які починають приймати наркотики хочуть просто весело провести час, розслабитися і піти від своїх якихось проблем. А в кінцевому підсумку це короткочасне задоволення приносить в його життя тільки руйнації. Після неминучої залежності людина вже не уявляє життя без цієї пристрасті. Внаслідок впливу на психіку і внутрішні стани виникають жахливі почуття, такі як, апатія, біль, смуток. Зловживання наркотиками приводить людину до деградації, втрати моральності, до різних хвороб, серед яких ВІЛ і СНІД. Як відомо в таких людей руйнуються сім’ї, роботи, і життя в цілому.

Проблема наркоманії

Наркоманія – це досить важка і болісна хвороба, але ефективне її лікування можливо. У реабілітаційному центрі працюють кваліфіковані психіатри, психологи, лікарі-наркологи. Наші фахівці борються з фізичною, а так само психологічною залежністю Частиною комплексного лікування є підшивка від наркотиків, яка здійснюється за допомогою протирецидивних препаратів. Також використовуються різні медичні процедури (детоксикація, УБОД, плазмаферез і інші). Після лікування проходять ломки, бажання отримати кайф і різні ознаки порушення у внутрішніх органах.

Дуже важливим в повному відновленні людини є психологічна допомога .Якщо вчасно не пройти курс реабілітації, то усі зусилля витрачені на лікування залишаються марними. Використовуючи у своїй роботі індивідуальний підхід, якісні методи лікування досвідчені психологи проводять групову та індивідуальну терапію. Ці зустрічі допоможуть повернути пацієнтові нормальне сприйняття світу, цілей, знайти своє місце в цьому житті!

Наркотична залежність – серйозна проблема, що набуває все більш широке поширення, особливо серед молоді. Вживаючи наркотичні речовини, молоді люди прагнуть піти від повсякденних проблем, неприємної реальності, відчути ейфорію і нові емоції. Однак такий ефект триває недовго. Через короткий час розвивається болісна фізична і психологічна залежність, коли людина вже просто не в змозі жити і функціонувати без вживання небезпечних хімічних допінгів, що руйнують його здоров’я і психіку, що ведуть до деградації особистості.

Лікування наркоманії

Небезпека наркотичної залежності

Наслідками наркоманії стають депресія, самотність, втрата роботи і сім’ї, осуд суспільства, а також цілий ряд супутніх захворювань, в тому числі і ВІЛ-інфекції. Важливо розуміти, що наркоманія – це не просто погана звичка, а важке психосоматичне захворювання, схильне до рецидиву. Але не варто впадати у відчай, оскільки успішне лікування наркотичної залежності та повернення до повноцінного, тверезого життя – цілком реально!

Чим ми зможемо допомогти?

Грамотну, професійну допомогу в боротьбі з наркоманією пропонує Всеукраїнський «Центр здорової молоді». В цьому спеціалізованому лікувальному закладі працюють кращі наркологи, медики, психіатри та психологи з величезним досвідом і високим рівнем кваліфікації.

Позитивні результати досягаються завдяки застосуванню найбільш інноваційних методик, комбінації медикаментозної терапії і психотерапевтичного лікування. Такий комплексний підхід дозволяє подолати як хімічну, так і психологічну залежність від наркотика. Терапевтичний курс починається з детоксикації організму, очищення його від токсинів і залишків наркотичних речовин, усунення болісного стану ломки, знайомого кожному наркоману.

Хороший ефект дає медикаментозна підшивка, плазмаферез і інші сучасні методи, створені задля подолання хімічної залежності. Після того як фізичний стан пацієнта стабілізується, починається процес відновлення і психологічної реабілітації. Фахівці клініки «Центр здорової молоді» застосовують для цих цілей індивідуальні психологічні консультації, методи арт-терапії, сімейну психотерапію, заняття в групах взаємодопомоги.

Результатом стає усунення самих чинників, що спровокували розвиток наркоманії, формування правильних мотивацій, нових цілей, переоцінка життєвих цінностей. Пройшовши повний терапевтичний курс, колишній наркозалежний чоловік швидко знаходить своє місце в суспільстві і отримує унікальний шанс почати нове, щасливе життя.

Наші сертифікати

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.