Реабілітаційний центр в Харкові – лікування залежності

Реабілітаційний центр в Харкові входить у всеукраїнську мережу «Центр здорової молоді» (CZM). Це сучасна наркологічна клініка, де здійснюється медикаментозне лікування і психологічна реабілітація пацієнтів з хімічними та поведінковими залежностями.

ОСОБЛИВОСТІ ЛІКУВАННЯ В CZM ХАРКОВА

У реабілітаційному центрі Харкова лікування проводиться на добровільній основі. З кожним пацієнтом розмовляє психолог, що спеціалізується на залежному поведінці, щоб допомогти усвідомити необхідність реабілітації і домогтися усвідомленого згоди на її проходження. Підбирається комплекс медикаментів і фізіотерапевтичних процедур для нормалізації фізичного стану. Наступний етап – робота з особистісними проблемами, формування конструктивних установок, подолання психологічних залежностей. Останній етап – ресоціалізація, він спрямований на те, щоб з клініки вийшов повноцінний член суспільства.

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ХАРКОВІ

Лікування наркоманії вимагає повного очищення організму від наркотичних препаратів. Апаратні процедури і ліки допомагають пацієнту перенести вкрай важкий, хворобливий синдром відміни (абстиненції, в просторіччі ломку). Але головна складова лікування наркоманії в Харкові – комплекс психотерапевтичних заходів, корекція психологічних розладів.

Перед людиною ставлять нові цілі, допомагають знайти сенс життя, усувають проблеми, які змусили його бігти від реальності і шукати забуття в наркотиках. На цьому етапі з ним працюють кваліфіковані психологи, психотерапевти, також центр реабілітації часто відвідують священнослужителі. Проводиться робота, спрямована на створення і підтримання здорової обстановки в сім’ї наркозалежного.

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ХАРКОВІ

Лікування спрямоване на подолання фізичної та психологічної залежності від алкоголю. При його проведенні поєднуються методи медикаментозної терапії та психотерапії. Медикаментозна терапія будується на виробленні страху перед вживанням алкоголю, відрази до нього або блокування рецепторів, на які впливає спиртне. Програма психологічної реабілітації включає в себе бесіди, консультації, тренінги, сеанси релаксації, арт-терапії, роботу в групах підтримки. Пацієнту при проходженні курсу лікування від алкоголізму в Харкові надають всебічне сприяння в ресоціалізації, допомагають повернутися до повноцінного життя в сім’ї та суспільстві.

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З “ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ” В ХАРКОВІ

Реабілітаційний центр в Харкові – це комфортабельні умови, сучасне оснащення, кваліфіковані фахівці. Перший крок до початку лікування і реабілітації – консультація психолога, записатися на яку можна по телефону або по електронній пошті. CZM пропонує:

  • комплексне лікування;
  • розробка індивідуальних програм;
  • анонімність;
  • доступні ціни.

Харківський «Центр здорової молоді» відкриває двері в нове життя без згубних залежностей!івський «Центр здорової молоді» відкриває двері в нове життя без згубних залежностей!