Реабілітаційний центр в Черкасах – лікування залежностей

Особи, які страждають алкогольною, наркотичною, ігровою залежністю, а також члени їх сімей потребують професійної допомоги, медичної і психологічної. Таку допомогу можна отримати в реабілітаційному центрі Черкас.

Реабілітаційний центр в Черкасах

ПІДХІД ДО ЛІКУВАННЯ В РЕАБІЛІТАЦІЙНОМУ ЦЕНТРІ ЧЕРКАС

Наркологічна клініка в Черкасах належить до мережі CZM ( «Центр здорової молоді») і проводить лікування за єдиними стандартами. Основні принципи: комплексність, добровільність, анонімність. При цьому кожному пацієнтові гарантований індивідуальний підхід, враховуються особливості особистості, характеру, стаж залежності, супутні захворювання, проблеми в родині, на роботі, в інших сферах життя. Крім професійних медиків і психотерапевтів різного профілю хворим надають підтримку волонтери, колишні пацієнти РЦ.

Лечение алкоголизма в Черкасах

ЛІКУВАННЯ НАРКОМАНІЇ В ЧЕРКАСАХ

Сучасні медикаментозні і апаратні методи дозволяють в стислі терміни і максимально безболісно очистити організм від наркотиків, нормалізувати обмін речовин, сон, придушити тягу до психоактивних речовин на фізіологічному рівні. Більш складний, відповідальний і тривалий етап лікування наркоманії в Черкасах -корекція психологічної залежності. Робота починається з мотивації хворого на проходження повного курсу реабілітації і виявлення причин проблеми. Паралельно з усуненням причин, які підштовхнули людину до вживання наркотиків, у нього формується нова система цінностей, образ думок і моделі поведінки.

Лечение наркомании Черкасы

ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ В ЧЕРКАСАХ

Лікування алкоголізму в Черкасах також починається з нормалізації роботи організму і подолання фізичної залежності. Але якщо зупинитися на цьому етапі, високий ризик рецидивів, оскільки алкоголь займає важливе місце в системі цінностей хворого. Необхідний його усвідомлений і повна відмова від вживання будь-яких алкогольних напоїв. Цьому сприяють мотиваційні бесіди з психологом. Результат закріплюється в ході індивідуальних і групових сеансів психотерапії, формується установка на тверезість і альтернативна система цінностей.

Лечение наркомании в Черкасах

ЯК ПОЧАТИ ЛІКУВАННЯ РАЗОМ З «ЦЕНТРОМ ЗДОРОВОЇ МОЛОДІ» В ЧЕРКАСАХ

Зателефонувавши або написавши в CZM Черкас, можна отримати безкоштовну консультацію і дізнатися умови проходження лікування. «Центр здорової молоді» це:

  • оптимальні умови для реабілітації;
  • досвідчені фахівці;
  • підтримка волонтерів;
  • формування нового кола інтересів і спілкування;
  • вироблення необхідних для подальшої ресоціалізації навичок.

Ви не самотні в боротьбі із залежністю! Фахівці CZM допоможуть її подолати!