Лікування алкоголізму в Борисполі

Лікування від алкоголізму в Борисполі в умовах госпіталізації, анонімно і доступно пропонує пройти місцева філія клініки «Центр здорової молоді». Дана спеціалізована установа успішно працює на протязі вже більше 10 років, допомагаючи людям, що потрапили в біду, позбутися згубної залежності і почати нове, щасливе, повноцінне життя.

ЯК ПРОХОДИТЬ ТЕРАПІЯ?

Лікування від алкоголю в реабілітаційному центрі – це комплексна програма, що включає в себе надання медичної допомоги, застосування методів психотерапії, підготовку до виходу в соціум, проживання, збалансоване харчування, терапію супутніх захворювань і організацію цікавого, розвиваючого дозвілля.

Схема терапевтичного курсу виглядає:

  1. Виведення із запою в Борисполі, проведення детоксикації із застосуванням сучасних і безпечних препаратів, що підбираються фахівцями в індивідуальному порядку.
  2. Проведення попередньої діагностики і розробка терапевтичного курсу на підставі отриманих результатів.
  3. Усунення психологічної залежності за допомогою методів інтервенції, трудотерапії, Гештальт-терапії, арт-терапії, сеансів системного сімейного психоаналізу, занять в групах взаємодопомоги.
  4. Соціалізація – підготовка реабілітанта до повернення у звичне середовище. Індивідуальна робота з психологом, відновлення втрачених особистісних якостей і міжособистісних відносин, набуття навичок і знань, необхідних для успішної адаптації в суспільстві. Проведення тренінгів особистісного росту, лекції, семінари, заходи, спрямовані на духовне зростання, переоцінку цінності і постановку нових цілей.
  5. Ресоціалізація – супровід алкозалежного після виписки з клініки. Передбачає надання психологічної підтримки, заняття в групах взаємодопомоги, надання безкоштовних консультацій, допомога в зміні професії, отримання освіти, підвищення рівня кваліфікації, пошуку гідної роботи, подоланні депресивних станів.

Статистика та численнішим відгуки самих пацієнтів, свідчать, що такий комплексний поетапний підхід до лікування алкогольної залежності, дозволяє не просто тимчасово домогтися тверезості і поліпшити стан хворого, але і повністю змінити його життя в кращу сторону, назавжди «зав’язати» з вживанням спиртних напоїв.

Лікування проводиться в умовах госпіталізації, кожному пацієнтові гарантується анонімність і сувора конфіденційність. У реабілітаційному центрі на відміну від наркодиспансерів пацієнтів не ставлять на облік, що дозволяє уникнути розголосу проблеми, громадського осуду і проблем в майбутньому, пов’язаних з отриманням водійських прав, влаштуванням на роботу і т.д.

Обстановка нагадує затишний заміський котедж з домашньою обстановкою, ніж лікарню. Спортзал, сауна, паркова зона для прогулянок, різноманітне і цікаве дозвілля, паркова зона для прогулянок, можливості спілкування з новими друзями-однодумцями, психологами, волонтерами, священнослужителями, успішними людьми, які проходили раніше лікування в клініці, – все це доступно кожному з постояльців.

ЯКА ДОПОМОГА ПОТРІБНА РОДИЧАМ АЛКОЗАЛЕЖНОГО?

Співзалежність – це поширена проблема людей, члени сім’ї яких схильні до алкогольної або будь-якої іншої залежності. Даний стан небезпечний як для співзалежних, так і для його хворого родича. Часто стає причиною зривів і рецидивів навіть після завершення лікувального курсу. Тому ближньому оточенню реабілітантів надається кваліфікована допомога в лікуванні даної проблеми.

Регулярно проводяться батьківські дні, сеанси сімейної психотерапії. Надаються безкоштовні професійні консультації, що допомагають відновити здорову, психологічну атмосферу в сім’ї і грамотно взаємодіяти з хворим на різних стадіях лікування алкоголізму.

Крім того, родичі пацієнта завжди можуть замовити виклик нарколога в Борисполі на дім для надання алкозалежній людині екстреної медичної допомоги. Також для проведення мотиваційних бесід, отримання професійних рекомендацій, що стосуються подальшої терапії.