Лікування алкоголізму в Білій церкві

Пройти комплексне лікування від алкоголізму в Білій церкві, не побоюючись розголосу, постановки на облік, повернення рецидиву можна, звернувшись за допомогою до місцевої філії клинки «Центр здорової молоді». Кваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи знайдуть необхідні слова і аргументи, які переконають вашу близьку людину в необхідності лікування, і допоможуть йому назавжди розпрощатися з алкогольною залежністю.

ОСНОВИ УСПІШНОГО ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛІЗМУ

Успішне лікування від алкоголю – це грамотно скомбінована програма реабілітації, яка об’єднала в собі застосування медикаментозних препаратів, що підбираються фахівцями індивідуально, і психотерапевтична допомога, спрямована на видалення підсвідомої психологічної тяги до вживання спиртних напоїв.

Важливо розуміти, що кожен пацієнт – це особистість зі своїм характером, темпераментом, психологічними особливостями. Тому для досягнення позитивних результатів, необхідний індивідуальний підхід при підборі лікарських засобів і при визначенні максимально ефективних психотерапевтичних методик.

МЕТОДИ ВІДНОВНОЇ ТЕРАПІЇ

Терапевтичний курс починається з того, що проводиться виведення з запою в Білій церкві, а також комплексна детоксикація організму хворого. За допомогою спеціальних препаратів фахівці приводять пацієнта в адекватний, тверезий стан. Стабілізують його самопочуття і настрій, знімають симптоми, властиві абстинентному синдрому. При необхідності проводиться купірування білої гарячки, клінічних проявів алкогольної інтоксикації небезпечних для життя хворого.

Після цього в реабілітаційному центрі пацієнт проходить повноцінний терапевтичний курс, спрямований на відновлення його здоров’я, працездатності, лікування супутніх захворювань.

ПСИХОЛОГІЧНА ДОПОМОГА

Основна складність боротьби з алкогольною залежністю полягає в тому, що практично всі алкоголіки переконані – вони абсолютно здорові люди і не потребують медичної допомоги. Тому категорично відмовляються від госпіталізації або звернення до фахівців. Якщо пацієнт визнав наявність залежності і існує необхідність позбутися її, то це вже 50% успіху.

Домогтися такого результату допоможуть психологи, наркологи та психотерапевти, застосовуючи метод інтервенції, проводячи бесіди, що сприяють формуванню правильних мотивацій. Часто люди заперечують всі доводи своїх близьких і друзів, але прислухаються до аргументів досвідчених фахівців. Під час бесід пацієнту докладно розповідають про те, як проходить реабілітаційний курс, описують умови проживання. Це допомагає людині прийняти правильне рішення і погодитися на госпіталізацію.

Адже багато людей порівнюють спеціалізовані клініки з наркодиспансером. Сучасний реабілітаційний центр являє собою заміський котедж, в якому панує доброзичлива, затишна, комфортабельна обстановка, і створені всі умови для прискореного відновлення постояльців, як у фізичному, так і в психологічному плані.

Розголосу своєї проблеми, громадського осуду побоюються чимало алкозалежних і члени їх сім’ї. Тому лікування проводиться строго конфіденційно і без постановки на облік. Якщо людина категорично відмовляється від звернення до лікарів, то завжди можна скористатися послугою – виклик нарколога в Білій церкві на дім, провівши екстрену детоксикацію і психологічні бесіди в звичному для пацієнта домашньому середовищі.

ЧОМУ САМЕ МИ?

Приватний лікувальний заклад в порівнянні з наркодиспансером має низку явних переваг:

  1. Гарантована анонімність.
  2. Комфортні умови проживання.
  3. Застосування довгострокових методів лікування.
  4. Можливість успішного проведення терапії на будь-якій стадії алкогольної залежності.
  5. Застосування найсучасніших препаратів і інноваційних психотерапевтичних методик.

Отримати додаткову інформацію або поставити запитання, можна цілодобово, в телефонному режимі або заповнити форму зворотного зв’язку на сайті клініки.