Лікування алкоголізму в Бердичеві

Пройти лікування алкоголізму в Бердичеві анонімно, ефективно і з подальшою соціальною адаптацією пропонує «Центр здорової молоді». Даний спеціалізований заклад має всі необхідні ресурси, команду профільних фахівців для успішної перемоги над алкогольною залежністю і підвищення якості життя пацієнта.

ЯКА ДОПОМОГА НАДАЄТЬСЯ АЛКОЗАЛЕЖНИМ?

Реабілітаційний «Центр здорової молоді» пропонує хворим повний комплекс послуг, спрямованих на боротьбу з алкогольною залежністю:

  1. Проведення попередньої діагностики, оцінка фізичного стану пацієнта і ступеня психологічної схильності, визначення стадії алкоголізму.
  2. Розробка індивідуального терапевтичного і реабілітаційного курсу.
  3. Проведення детоксикації організму, купірування похмільного синдрому і усунення фізичної залежності.
  4. Виведення із запою в Бердичеві.
  5. Надання кваліфікованої медичної допомоги, лікування супутніх захворювань і ускладнень від алкогольної залежності.
  6. Психотерапія, спрямована на усунення психологічної залежності від спиртних напоїв.
  7. Допомога в ресоціалізації та соціальної адаптації колишніх алкозалежних.

У клініці доступна така послуга, як виклик нарколога в Бердичеві на дім для надання екстреної допомоги. Запросити фахівця можна в міру необхідності, кожен день і в будь-який час доби. Досвідчений нарколог центру не тільки проведе екстрену детоксикацію, усуне прояви білої гарячки або абстиненції, стабілізує психічний і фізичний стан хворого, але і надасть професійні безкоштовні консультації його ближньому оточенню.

Можливо і примусове лікування від алкоголю із застосуванням мотиваційних бесід і методом інтервенції, які також проводяться в комфортних і звичних для хворого домашніх умовах. Лікування здійснюється анонімно. Кожному гарантується строге дотримання лікарської таємниці і політики конфіденційності.

Комплексний підхід, індивідуальна психотерапія, спеціальні колективні заняття в групах взаємодопомоги, комфортні умови проживання, заняття спортом і творчістю, насичений режим і правильно збалансоване харчування допомагають алкозалежній людині в найкоротші терміни відновитися фізично і духовно, нормалізувати свій психоемоційний стан і назавжди розпрощатися з згубною пристрастю.

ДОПОМОГА БЛИЖНЬОМУ ОТОЧЕННЮ АЛКОЗАЛЕЖНОГО

«Центр здорової молоді» – один з нечисленних лікувальних установ подібного профілю, які надають професійну допомогу не тільки самому хворому, але і його ближньому оточенню. У більшості випадків, всі члени сім’ї відчувають співзалежність і потребують грамотної психологічної допомоги.

Важливо вибудувати довірчі відносини з родичем, який проходить курс реабілітації, навчитися правильно взаємодіяти з ним, проявляти необхідну допомогу і підтримку, щоб це не викликало відторгнення, агресії і не привело до чергового зриву. Для уникнення таких несприятливих наслідків в клініці регулярно поводятся сеанси сімейного системного психоаналізу, батьківські дні.

Членам сім’ї реабілітанта протягом усього терапевтичного курсу і періоду ресоціалізації в цілодобовому режимі надаються необхідні професійні консультації від профільних фахівців. Додатково організовуються зустрічі, тренінги.

ВІДМІННОСТІ КЛІНІКИ ЦЗМ ВІД НАРКОДИСПАНСЕРІВ

«Центр здорової молоді» не має нічого спільного з традиційним наркодиспансером. По-перше, пацієнтам тут надають комплексну допомогу, не обмежуючись короткостроковими методами – виведення з запою і програма ДЕТОКС. По-друге, пацієнтів тут не ставлять на облік, що дає можливість уникнути розголосу і неприємностей в майбутньому.

Після виписки співробітники центру продовжують опікуватися долею своїх підопічних, допомагаючи їм якомога швидше адаптуватися в соціумі, отримати роботу, пройти курси, повернутися в сім’ю і зайняти гідне місце в суспільстві.