Лікування алкоголізму у Львові

Лікування алкоголізму у Львові із застосуванням найпередовіших методик, з подальшою допомогою в соціальній адаптації пропонує місцеве відділення клініки «Центр Здорової молоді». Суворе дотримання політики конфіденційності, професіоналізм лікарів і індивідуальний підхід гарантується кожному пацієнтові.

ПРОГРАМА ЛІКУВАННЯ АЛКОГОЛЬНОЇ ЗАЛЕЖНОСТІ

Львівський центр пропонує лікування від алкоголю у вигляді комплексної програми, що складається з послідовних етапів:

  1. Консультація з психологом і наркологом – із застосуванням методу інтервенції, формуванням у пацієнтів правильних мотивацій і усвідомленого бажання пройти повноцінну реабілітацію, позбувшись від алкоголізму. Хороший результат дає відвідування сімейного психотерапевта, тому що коли хворіє одна людина, в допомозі потребує і його близьке оточення.
  2. Надання медичної допомоги. За індивідуальними показаннями проводиться зняття алкогольного делірію, виведення з запою у Львові, кодування від алкоголізму. Використовуючи біологічні і медикаментозні методи, фахівці клініки очищають організм хворого від токсичних речовин і продуктів розпаду етилового спирту, нормалізують обмін речовин, покращують загальне самопочуття, стан і функціонування центральної нервової системи. Детоксикація дозволяє домогтися стану тверезості, тимчасово усуваючи тягу до вживання спиртних напоїв.
  3. Психологічна реабілітація – за допомогою ряду сучасних психотерапевтичних методик пацієнту допомагають усвідомити наявність проблеми, виявити причини алкоголізму, сформувати інші життєві цінності, знайти нові інтереси.
  4. Колективна психотерапія – заняття в групах взаємодопомоги за відомою Міннесотською програмою «12 кроків», що дозволяють знайти необхідну підтримку, утвердитися в правильних мотиваціях, знайти друзів і змінити коло спілкування.

Багато пацієнтів вибирають клініку за анонімність, комфортні умови проживання, шанобливе ставлення. Навіть програма Детокс не обмежується ліквідацією абстиненції і лікуванням білої гарячки (зняття алкогольного делірію), але і доповнюється вітамінотерапією, фізичними навантаженнями, лікуванням супутніх захворювань, відновленням нормального функціонування всього організму.

Велика увага приділяється організації дозвілля. Співробітники центру прагнуть зробити проведення часу своїх підопічних не тільки цікавим, але і максимально корисним, сприятливим духовному зростанню, розкриттю творчих здібностей. Різні тематичні лекції та бесіди, зустрічі з цікавими людьми, тренінги особистісного росту і міжособистісних відносин допомагають скорегувати поведінкову модель реабілітантів, знайти корисні навички і підготуватися до повернення в соціум.

ДОПОМОГА ЧЛЕНАМ СІМ’Ї ПАЦІЄНТА І ЛІКУВАННЯ СПІВЗАЛЕЖНОСТІ

Співзалежність – небезпечний стан, до якого схильні родичі людини, яка страждає алкогольною чи наркотичною залежністю. Для таких людей характерне зниження самооцінки, бажання контролювати свого родича, страх осуду з боку оточуючих. Поступово людина перестає жити власним життям, концентруючись тільки на хворому. На думку фахівців, таке ставлення шкодить як самому хворому, так і його ближньому оточенню.

Тому фахівці клініки велику увагу приділяють співпраці з членами сім’ї реабілітантів. Для подолання співзалежності проводяться спеціальні консультації, лекції, тренінги, групові заняття.

Протягом усього терапевтичного курсу цілодобово рідним хворого надаються професійні консультації, що стосуються лікування, взаємодії з залежною людиною на різних етапах одужання. Сеанси сімейної психотерапії допомагають близьким людям краще зрозуміти і дізнатися один одного, вибудувати теплі, довірчі відносини, що важливо для профілактики можливих рецидивів алкоголізму.

Отримати додаткову інформацію та дізнатися всі особливості лікування алкоголізму (Львів) ви можете, зателефонувавши в відділення клініки і залишивши заявку для зворотного зв’язку на сайті.